Një grua tentoi të hidhej nga ura e Ibrit, Policia arrin ta shpëtojë atë

140

Një grua e moshës afro 40 vjeçare ka tentuar mbrëmë që të bëjë vetëvrasje duke kërcyer nga ura e Ibrit, por ishin pikërisht pjesëtarë te Policisë që kanë ndërhyrë dhe kanë arritur ta ndalojnë këtë veprim.

Ndryshe sipas informacioneve të para thuhet se gruaja në fjalë i takon komunitetit  serb dhe e njëjta pasi tentoi ta vriste veten është shoqëruar për në stacion policor, transmeton Indeksonline.

Tashmë në rrjetet sociale është publikuar edhe një video nga momenti kur policia arrin ta shpëtojë gruan./Indeksonline/

MÖBEL THEMA

Comments