Një pjesë e këngës së Medës, për presidentin Rugova

155

Këngëtari Meda ka ditë që po e paralajmëron projektin e ri muzikor.

Ai po vjen me këngë kushtuar presidentit historik, Ibrahim Rugova dhe me ndjekësit sapo e ka ndarë një video ku tregon pamje nga videoklipi.

MÖBEL THEMA

Nuk ka treguar ende se kur do të publikohet kënga mirëpo fansat po e presin me padurim.

Comments