Një tjetër polak në ‘San Siro’, Milan e ka gati ‘goditjen’ e radhës

100

Milani po punon për skuadrën e sezonit të ardhshëm dhe sipas raportimeve të fundit Rosonerët kanë gati goditjen e radhës në merkato.

Siç raportojnë mediat polake, Milani është i interesuar për mbrojtësin e Arsenal Krystian Bielik, i cili është i huazuar te Charlton.

MÖBEL THEMA

Bielik është qendërmbrojtës dhe është vetëm 21-vjeç. Ai gjithashtu është pjesë e përfaqësueses së Polonisë.

Polaku nuk bën pjesë në planet e Unai Emery dhe Milani kërkon të përfitojë nga kjo situatë.

Comments