Nora Istrefi shihet e veshur plot elegancë në imazhet e reja

71

Këngëtarja e njohur, Nora Istrefi, është ndër më të veçantat sa i përket stilit.

Në secilën paraqitje të saj, artistja mundohet që të kurojë secilin detaj në dukje.

Informohu per Koronavirusin ne Zvicer

Kështu, në disa postime në rrjetin social Instagram, bukuroshja brune është parë e veshur plot elegancë.

Foto: Instastory

Me një mini-fund dhe bluzë me ngjyrë bezhë, Nora rezultoi të marrë vëmendjen e audiencës.

Padyshim që nuk la pa theksuar edhe këmbët e tonifikuara, për të cilat komentohet shumë në rrjet.

Foto: Instastory

Për të shtuar sharmin edhe më shumë, këngëtarja zgjodhi edhe një xhaketë mbi, me ngjyrë kafe.

Sa i përket projekteve muzikore, Nora ka sjellë disa hite të saj në versionin akustik. /Telegrafi/

Comments