Nora Istrefi tërheq vëmendjen pa u zhveshur, duket tejet elegante [Foto]

448

Këngëtarja Nora Istrefi e ka publikuar një foto të re në Instagram në të cilën duket tejet elegante, shkruan lajmi.net.

E veshur me ngjyrë të kuqe, pa treguar shumë nga trupi i saj, Nora ka pranuar komente pozitive nga fansat.

MÖBEL THEMA

Këngëtarja po vazhdon suksesin e saj në muzikë dhe projekti i fundit muzikor është kënga “Nuk e di” në bashkëpunim me motrën e saj Era Istrefin./Lajmi.net/

Comments