Ofertë e re për Neymar, a do rikthehet te Barcelona

155

Barcelona është duke bërë gati një ofanzivë të fundit për rikthimin e Neymarit.

E përditshmja sportive katalane “Sport” në numrin e sotëm shkruan se Barcelona është duke përgatitur një ofertë të re për blerjen e brazilianit nga Paris Saint-Germain, përcjell lajmi.net.

MÖBEL THEMA

Edhe pse kërkohet edhe nga Real Madrid, Neymar thuhet se preferon rikthimin në Camp Nou para transferimit në Santiago Bernabeu.

Por, problemi kryesor qëndron te Paris Saint-Germain që deri më tani ka refuzuar çdo përpjekje dhe ofertë të Barcelonës për transferimin e tij.

Në mbyllje të afatit kalimtar të verës, orët e ardhshme mund të jenë definitive për fatin e brazilianit.

Comments