OFL bllokon të gjitha rrugët për të sekuestruar mjetet e blinduara! Artan Hoxha i nxjerr “blof”, publikon pamjet: Shihni çfarë kanë nxjerrë “çunat”…

210

Gazetari investigativ, Artan Hoxha ka komentuar aksionin e OFL-së për sekuestrimin e makinave luksoze.

Ai shprehet se pas bllokimit të rrugëve kombëtare dhe rurale me postobllok, “çunat” sipas tij kanë filluar aksionin me mushkat.

Informohu per Koronavirusin ne Zvicer

Artan Hoxha shkruan:

“Me inisiative dhe vetveprim…
OFL ska lene rruge rruge kombetare dhe rurale pa ngritur postbllok per te sekuestruar mjetet e blinduara te krimit, “cunat” nxjerrin nga hauri dhe i fusin ne veprim, mushkat
Po tani si i behet?!

Pse budalla ishte Enveri qe i matrikullonte dhe mushkat edhe gomeret?!!!!
Pas ’90-es askush nuk eshte kujtuar ti matrikulloje kafshet e punes, hajde e zbuloje tani cilit grup kriminal i perket mushka dhe si do ta deklaroje ne formularin e Anti-KCK….
Hajde e perballoje pazarin e mushkave, do shkoje nje mushke Leskoviku me shume se nje Mercedes G blindato….”

Comments