“Oh Digga” vjen nga Loredana dhe Mozzik

146

Çifti erdhën me tjetër bashkëpunim.

Moebel THEMA

Loredana dhe Mozzik janë rikthyer në tregun muzikor me një bashkëpunim tjetër pas “Rosenkrieg”, shkruan lajmi.net.

Ata po lënë të kuptohet se tashmë janë rikthyer si çift përmes imazheve dhe videove të ndryshme që postonin në praninë e njëri tjetrit ndonëse ende nuk kanë konfirmuar asgjë.

Ndërsa bashkëpunimet muzikore nuk po i ndalin pavarësisht ka shumë thashetheme se si qëndron lidhja e tyre.

Me producent Haris Dubica dhe Nancho by Fati.tv dhe kompani të prodhimit Fati Media Group GmbH këngën mund ta dëgjoni përmes linkut më poshtë./Lajmi.net/

Comments