Oliver Spasovski bie nga gara për president, vazhdojnë dy të tjerë

205

Ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski bie nga gara për president të Maqedonisë së Veriut mëson TetovaSot. Në garë vazhdojnë dy të tjerë që janë radhitur më mirë në anketën e brendshme të LSDM-së në pajtim me BDI-në e Ali Ahmetit.

MÖBEL THEMA

Edhe kryeministri Zoran Zaev ka thënë se kandidat për presidnet do të jetë ai që është më i mirë.

Deri tani janë përfolir më shumë Nikolla Dimitrov si njeriu i ndërkombëtarëve dhe Stevo Pendarovski si më i pëlqyeri i shqiptarëve./TS/

Comments