Pa reçipeta e me xhinse të zbërthyera, Tayna paralajmëron diçka të re

487

Tayna publikoi një fotografi tejet joshëse.

Informohu per Koronavirusin ne Zvicer

Tayna ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën dukej shumë atraktive, shkruan lajmi.net.

Ajo kishte veshur bluzën e famshme që e kemi parë në trupin e shumë personazheve të njohura publike si dhe një palë xhinse.

Bluza pa reçipeta ia thekson gjoksin asaj, ndërsa me xhinse të zbërthyera dukej shumë provokuese.

“M’thirri n’darke e ju doka si darke,uh lala🎶”, ka shkruar reperja, e që duhet të jetë varg i projektit të saj të ri. /Lajmi.net/

Comments