Pamje nga aksidenti i rëndë në Klinë, lëndohen tre persona

118

Një aksident trafiku ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Klinë, ku si pasojë, tre persona kanë mbetur të lënduar, raporton Express

Lajmin për Express e ka konfirmuar zëdhënësi I Policisë për Rajonin e Pejës, Driton Rugova.

MÖBEL THEMA

“Policia është njoftuar rreth orës 7:00 për një aksident trafiku në Klinë, ku kanë qenë të përfshira tri automjete. Si pasojë e aksidentit, tre persona janë lënduar dhe janë dërguar në Spitalin Rajonal të Pejës për trajtim mjekësor”, ka thënë Rugova.

Pamje pas aksidentit:

Comments