Pamje të rënda: Një person në Prizren kryen vetëvrasje, hidhet nga kati i pestë [Video]

204

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Prizrenit, atje një person është hedhur nga kati i pestë duke kryer vetëvrasje

Në orët e vona të natës së mbrëmshme, një person ka kryer vetëvrasje duke u hedhur nga kati i pestë i banesës së tij ku banonte.

Rastin e ka konfirmuar edhe Policia e Kosovës, duke deklaruar njësitet e policisë janë duke u marrë me rastin.

MÖBEL THEMA

Lajmin për Gazeta Metro e ka konfirmuar  zëdhënësi i policisë për rajonin e Prizrenit, Vesel Gashi.

“Rasti ka ndodhur në rrugën e “Jonit” në Prizren rreth orës 22:00, ku një person dyshohet se ka bërë vetëvrasje, të gjitha njësitet kanë dalur në vendin e ngjarjes dhe jemi ne fazën fillestare të hetimeve”, ka thënë Gashi.

Më poshtë keni një video me pamje të rënda ku shihet vendi ku personi ka kryer vetëvrasje.

Comments