Pamjet e atentatit, momenti kur kalimtarët nxjerrin nga makina prokurorin dhe të plagosurit [Video]

263
Kanë dalë tashmë pamjet e atentatit të dyshuar ndaj prokurorit Arjan Ndoja.JOQ ka përcjellë një video të rëndë, të momenteve kur kalimtarët e rastit kanë ndërhyrë për të nxjerrë nga makina tre të lënduarit, konkretisht prokurorin Ndoja, një person me precedent kriminal i njohur si Landi Muharremi si dhe shoferi Andi Maloku.

Më poshtë pamjet e rënda:

 

Comments