Paparacët fotografojnë Rita Orën duke bërë blerje në market, ja si duket

471

Rita Ora është fotografuar duke bërë blerje në një market në Los Angeles.

MÖBEL THEMA

Rita Ora ditët e para të këtij viti po i kalon në Los Angeles, shkruan lajmi.net.

Së fundi, “DailyMail” ka publikuar disa imazhe të këngëtares, teksa shihej duke bërë blerje në një market.

Rita ishte veshur në veshje sportive, me tuta dhe flokë të çrregulluara e pa grim në fytyrë.

Për ndryshe, Rita Ora ka paralajmëruar gjëra të mëdha për vitin në të cilin kemi hyrë. /Lajmi.net/

  

Comments