Pas një sëmundje të rëndë ndërron jetë Bejadin Emini nga Hasanbegu…

2,433

Informohu per Koronavirusin ne Zvicer

Pas një sëmundje te rëndë, sonte rrethë ores 23’00 ne spitalin shtetror në Shkup, ndrroj jetë  Bejadin Emini nga Hasanbegu. Bejadini lindi në vitin 1974 në fshatin Grushin, shkollën fillore dhe te mesmën e kreu ne Hasanbeg dhe Shkup…

Stafi i të përditshmes Fakti Ditor shpreh ngushllime familjes Emini nga Hasanbegu dhe Grushina.

Comments