Pas shumë kërkesave, Vlora Çitaku vesh fustanin e “famshëm”

383

Ambasadorja e Kosovës në Amerikë, Vlora Çitaku përveç një femër e politikane e suksesshme, ajo është edhe një nga personalitet me shije e klas.

Eleganca dhe sharmi e përcjellin ngado, por duket se një fustan i saj, të cilin Vlora e ka veshur në disa vende të njëjta po i “pengon” dikujt.

MÖBEL THEMA

Ambasadorja ka marrë një mesazh nga një qytetar i cili ka numëruar madje duke ditur dhe datat se kur ajo ka veshur fustanin.

 

 

E duke ironizuar me të dhe të gjithë ata që shikojnë gjërat e tilla, Vlora ka postuar një fotografi me fustanin e famshëm ku ka shkruar: Pas shumë kërkesave e vesha fustanin prap!/Indeksonline/

Comments