“Për ty Kosovë”, bashkëpunimi më i ri nga Dani dhe Buraku

519

Në prag të ndeshjeve të rëndësishme të kombëtares së Kosovës, me Çekinë dhe Anglinë, është publikuar një këngë mjaft motivuese nga : Dani, Buraku, Valoni, Gjoni, Osmani, shkruan Indeksonline.

Kënga me titull “Për ty Kosovë”, është e shoqëruar me një videoklip mjaft interesant me skena nga vende të ndryshme, kryesisht me motive kombëtare e patriotike.

Kënga pritet të jetë një frymëzim pikërisht në prag të ndeshjeve të rëndësishme për kualifikimin e Kosovës në garat europiane. /Indeksonline/

Comments