Përfundojnë pjesët e para në Ligën e Kampionëve, këto janë rezultatet

122

Kanë përfunduar pjesët e para në ndeshjet që zhvillohen sonte në Ligën e Kampionëve.

MÖBEL THEMA

Në derbin e sontëm i cili po luhet në San Siro, mes Interit dhe Barcelonës – rezultati është i barabartë 1:1.

Ndërkohë Chelsea po fiton 2:0 përballë Lille, kurse Valencia po befason Ajaxin duke e mposhtur 0:1.

Më poshtë të gjitha rezultatet e 45 minutave të para në ndeshjet që zhvillohen sonte në Ligën e Kampionëve. /Lajmi.net/

Comments