Përfundojnë pjesët e para të ndeshjeve të L.K, këto janë rezultatet

107

Inter janë duke shënuar fitore 0-2 në ‘Signal Iduna Park’ kundër Borussia Dortmundit, me golat e shënuara nga Lautaro Martinez dhe Matias Vecino.

MÖBEL THEMA

Befasia po ndodh në ‘Stamford Bridge’, me Ajax që po mposht 1:3 Chelsean.

Në ‘Anfield Road’, Liverpool dhe Genk kanë luajtur 1:1 pas pjesës së parë. Me rezultat të njëjtë ka përfunduar edhe pjesa e parë e ndeshjes Napoli – Genk./Lajmi.net/

Comments