Përfundon pjesa e parë në dy ndeshjet e Ligës së Kampionëve

83

Ka përfunduar pjesa e parë në ndy ndeshjet e ditës së dytë të Ligës së Kampionëve.

Tottenham është në epërsi me rezultat 1-2 kundër Olympiacos në ndeshjen e vlefshme për grupin B.

MÖBEL THEMA

Harry Kane nga penalltia dhe Lucas ishin realizatorët për skuadrën angleze, derisa golin e vetëm për grekët e shënoi Podence.

Në ndeshjen tjetër, Club Brugge dhe Galatasaray ende nuk kanë shënuar asnjë gol. /IndeksOnline/

Comments