Përkrahë reperit shqiptar, Dj i njohur bën shqiponjën! [Video]

96

Artistët shqiptarë në botë po tregohen çdo ditë e më ta suksesshëm.

Tashmë emrat e këngëtareve shqiptare lakohen në mesin e emrave më të njohur të muzikës në botë, shkruan Indeksonline.Edhe reperi Gashi po vazhdon të shënoj sukses me projektet e një pas njëshme.

Së fundi ai paralajmëroj se shumë shpejt do të mund ta shohim me një bashkëpunim me reperen e njohur, Cardi B dhe Dj me famë botërore, Dj Snake.

MÖBEL THEMA

Gashi ka ndarë me adhuruesit e tij në ‘Instagram’ një video ku shihet së bashku me Dj Snake, ky i fundit madje është mësuar ta bëj shqiponjën dykrenare.

Kujtojmë që kohë më parë Gashi ka publikuar edhe një projekt muzikor me reperin e famshëm kosovar, Ledri Vula./Indeksonline/

Comments