Përmbledhja tre-minutëshe tregon sa i dobët ishte Joshua mbrëmë kundër Usykut, u dominua gati në çdo rund (VIDEO)

349

Anthony Joshua humbi krejt çka ka fituar si boksier profesionist të shtunën mbrëma, me Oleksandr Usyk që ia rrëmbeu të gjithë titujt me vendim unanim pas paraqitjes brilante në stadiumin e Tottenhamit.

Një rimeç me Usykun tash është top prioritet për Joshuan, teksa largohet si opsion njëherë për njëherë përballja për titull bote me Tyson Furyn.

Për ju që nuk e keni parë meçin dhe mendoni si ishte e mundur që Joshua të mposhtej, kemi risi për ju…

Moebel THEMA

Pamjet e mëposhtme tregojnë saktësisht si Usyk arriti ta mposht britanikun duke e dominuar totalisht për 12 runde.

Shikoni pamjet e mëposhtme.

Comments