Pioli lë në stol Ibrahimovicin, debuton Kjaer

103

Milani do të luaj me Spalin në ndeshjen e fazës së 1/8 të Kupës së Italisë.

Stefano Pioli ka lënë në stol sulmuesin Zlatan Ibrahimovic, derisa në sulm do të luaj me Piatek dhe Rebic.

Këtë ndeshje do të debutoj blerja e re, Kjaer.

MÖBEL THEMA

Për Spalin nga minuta e parë do të luaj portieri nga Prishtina, Etrit Berisha.

Këto janë formacionet zyrtare:

Milan: A. Donnarumma; Conti, Kjaer, Romagnoli, Theo Hernandez; Castillejo, Krunic, Bennacer, Bonaventura; Piatek, Rebic.

Spal: Berisha; Salamon, Vicari, Tomovic, Strefezza, Murgia, Tunjov, Dabo, Igor, Jankovic; Paloschi, Floccari.

Comments