PlayStation 4 Pro i ri do të jetë i tejdukshëm (Video)

125

Kompania Sony përmes një videoje ka prezantuar “Sony PlayStation 4 Pro” të ri. Ky version i ri do të shitet në sasi të limituar. Vetëm 500 milionë “PS4 Pro” do të jenë në treg, transmeton Indeksonline.

Arsyeja e numrit 500 është se kompania ka arritur të shesë 500 milion paisje “Playstation” gjatë viteve.

MÖBEL THEMA

Versioni i ri do të jetë i tejdukshëm dhe kontrollorët do të jenë me ngjyrë të kaltër. Përveç një kontrollori, do të vijnë edhe një palë dëgjuese, një kamerë dhe dy terabajt hard-disk .
E gjitha kjo do të kushtojë 500 dollarë apo kthyer në euro i bie 431 euro. /Indeksonline/

Comments