Policia speciale futet në Haraçinë dhe Hasanbeg, ja kush është arrestuar!

1,670

Gazeta Vecer në gjuhën maqedonase shkruan se forcat speciale sot në mëngjes kanë kryer aksion në Hansanbeg dhe në rrethinën e Haraçinës.

MÖBEL THEMA

Sipas kësaj gazete, aksioni është kryer sot në mëngjes dhe me këtë rast janë arrestuar disa persona te të cilët janë gjetur armë dhe para.

Aksioni ka qenë vazhdim i aksionit qe u realizua para një muaji.

Comments