Prekëse, mesazhi i tifozëve të Partizanit për viktimat e tërmetit

136

Para derbit në mes Partizanit dhe KF Tiranës është shfaqur një baner nga tifozët e Partizanit në nderim të viktimave nga tërmeti.

‘Muret do ngrihen sërish, engjëjt do kujtohen përgjithmonë’ ishte mesazhi i shfaqur nga këta tifozë.

MÖBEL THEMA

Po ashtu përveq këtij baneri nga tifozët shqiptar ka pasur edhe shumë reagime të klubeve të mëdha në nderim të viktimave nga tërmeti që kishte goditur shqipërinë, ku kishin mbetur të vdekur dhjetra persona./Indeksonline/.

 

 

Fotografia e VAR Kosova
Comments