Premierë: Skivi lanson këngën e re “Sytë e saj” në duet me këtë artist [Video]

71
Skivi ka sjell projektin e ri “Sytë e saj” në duet me artistin e ri, Mërgim Mjeku.

MÖBEL THEMA

Ky projekt është realizuar edhe me videoklip në një bregdet e që është punuar nga Fisi, Skivi dhe Mariglen Boja, shkruan lajmi net.

Kënga tanimë është në kanalin zyrtar, Youtube dhe pritet që të ketë suksesin e dëshiruar nga publiku.  Me zhanre të ndryshme nga dyshja kënga del të jetë tejet interesante. /Lajmi.net/

Comments