Presidenti i Milanit: Do blejmë një lojtar të madh, nëse…

106

Presidenti i Milanit, Paolo Scaroni, ka dhënë një lajm jashtëzakonisht të gëzueshëm për tifozët e skuadrës.

Scaroni ka konfirmuar se skuadra do të provojë të kryejë një tjetër transferim të madh, nëse Fair Play Financiar ua lejon këtë gjë.

MÖBEL THEMA

“Kemi dy ‘male’ të mëdha për t’i ngjitur. Rezultatet pozitive dhe rezultatet financiare”, ka thënë fillimisht Scaroni.

“Kur takoj ndonjë tifoz të entuziazmuar dhe më pyet ‘President pse nuk nënshkruani me ndonjë emër të madh?’, unë përgjigjem, sigurisht, nëse FFP e lejon këtë”, ka thënë numri 1 i klubit kuqezi.

Comments