Princi Charles del pozitiv me coronavirus

63

Princi i Uellsit i Britanisë së Madhe, Charles ka dalë pozitiv me coronavirus, raporton BBC.

MÖBEL THEMA

“Prince i Uellsit, 71 vjeç , testohet pozitivisht për coronavirusin dhe ka simptoma të buta, por përndryshe mbetet në shëndet të mirë”, thuhet në një njoftim.

Comments