Prishtinë: Arrestohet një femër, i mori para viktimës femër për t’i rregulluar vizë gjermane

87


Gjatë ditës së djeshme Policia e Kosovës ka arrestuar një femër në rrugën “Enver Zymberi” në Prishtinë pasi ka mashtruar viktimën femër duke i marr pasaportën, disa dokumente bankare dhe 295 € para për t’ia rregulluar një vizë gjermane.
“Me vendim të prokurorit e dyshuara është dërguar në mbajtje”, njofton policia, transmeton Express.

Comments