PRIZREN: NJË GRUA E RAPORTON REJËN NË POLICI, THOTË SE E KA KËRCËNUAR

53

Një grua nga Prizreni ka raportuar në polici se është kërcënuar nga reja e saj, njofton Insajderi.

Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur të mërkurën, rreth orës 18:10.

Informohu per Koronavirusin ne Zvicer

Rasti po hetohet si “Dhunë në familje”.

“Ankuesja femër kosovare ka informuar se është kanosur nga reja e saj e dyshuara femër kosovare. Me vendim të prokurorit, pas intervistimit palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin e policisë.

Comments