Publikohet kënga “Adem Jashari” nga Gold AG dhe Shyhrete Behluli

390

Është publikuar kënga më e re nga Gold AG dhe Shyhrete Behluli.Kënga mban titullin “Adem Jashari” dhe është e shoqërurar me videoklip, shkruan Indeksonline.

MÖBEL THEMA

Comments