Rama fton Merkelin për plazh dhe humor në Ballkan, ja si përgjigjet kancelarja gjermane

97

Në konferencën e përbashkët në Tiranë, kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka ftuar kancelaren gjermane Angela Merkel që pas pensionimit të vizitojë vendet e Ballkanit Perëndimorë për diellin, detin dhe humorin që posedojnë, shkruan Alsat, ndërkaq Merkel i është përgjigjur se është dakord për pjesën e diellit por që për humorin ndoshta do të duhej të diskutohej më tepër.

Comments