Real Betis-Barcelona/ Formacionet e mundshme

62

Barcelona do përballet me Real Betis në transfertë në një ndeshje shumë e vështirë.

Betis është skuadra e vetme që ka mposhtur Barcelonën në ‘Camp Nou’ këtë edicion, dhe para tifozëve të vet do të tentojë të përsëris edhe një fitore ndaj kampionëve.

MÖBEL THEMA

Në këtë ndeshje sytë do të jenë kah Messi, i cili mban rekord të jashtëzakonshëm ndaj Betis me 20 gola në 20 takime.

Por, si do të paraqiten skuadrat në këtë ndeshje? Më poshtë lajmi.net ua përcjell disa versione të mundshme sipas shtypit spanjoll, për formacionet e Barcës dhe Betis.

Comments