Reali shpenzon 300 milionë euro për këta lojëtarë

76

Real Madridi është i gatshëm t’i shpenzojë 300 milionë euro në tregun e transferimeve gjatë kësaj vere dhe si rrjedhojë e ka përpiluar një listë prej katër futbollistëve që dëshiron t’i sjellë në “Bernabeu”.

Listës së dëshirave të Real Madridit i prijnë dy yjet e Chelseat, anësori Eden Hazard dhe portieri Thibaut Courtois, sipas Don Balon.

Dyshja është synim afatgjatë i presidentit të Madridit, Florentino Perez, i cili po kërkon ta rindërtojë Realin pas largimit të Cristiano Ronaldos në drejtim të Juventusit.

Mesfushori i Juventusit, Miralem Pjanic, dhe qendërmbrojtësi i Milanit, Leonardo Bonucci, janë dy futbollistët tjerë që bëjnë pjesë në listën e dëshirave të trajnerit të ri Julen Lopetegui.

TË NGJASHME

A mund të shkaktojnë probleme shëndetësore goditjet me kokë?

Prishtina i thotë ‘lamtumirë’ Evropës, Fola Esch kalon tutje

Prishtina – Fola Esch, ky është rezultati i pjesës së parë

MÖBEL THEMA

Enrique prezantohet te Spanja (Foto)

Deschamps vazhdon me Francën

Samir Ujkani drejt transferimit në Turqi
LAJMET E FUNDIT

Dua Lipa lanson demo versionin francez të “IDGAF” (Video)

Reagon Deda pas deklaratës së Delawie që nuk përjashtoi bisedimet për ndarjen e Kosovës

A mund të shkaktojnë probleme shëndetësore goditjet me kokë?

Bletët e mjaltit mund të ndihmojnë për të shpjeguar se si njerëzit marrin vendime

6 mënyra për të bërë seksin më të mirë në jetë

Comments