Rikthehet Liga e Kampionëve, këto janë dy ndeshjet e ditës së sotme

102

Sonte do të luhen ndeshjet e para të 1/16 të Ligës së Kampionëve.

Atletico Madrid do ta presë në shtëpi Liverpoolin, ndeshje kjo e cila pritet të jetë tejet interesante, mirëpo Liverpool duket favorit në letër duke parë edhe formën në të cilën është duke kaluar.

MÖBEL THEMA

Ndeshje tjetër tejet interesante që zhvillohet sonte, është edhe ajo në mes të Dortmundit dhe PSG.

Të dyja këto ndeshje startojnë nga ora 21:00.

Comments