“Ring, Ring”, hip hop “hardcore” nga Dafina e Varrosi

364

Këngëtarja Dafina Zeqiri dhe reperi Varrosi kanë dhënë premier këngën e tyre me të re, “Ring, ring”

Dafina Zeqiri nuk ka të ndalur.

Viti 2019 ishte njëri prej viteve më produktiv të këngëtares Dafina Zeqiri. Pas një sërë bashkëpunimesh jo vetëm më këngëtarë vendor por edhe të huaj, por këtë vjeshtë këngëtarja ka vendosur që të shkojë në një hip hop.

MÖBEL THEMA

Për këtë ajo ka ftuar në bashkëpunim reperin e OTR, Varrosi derisa kënga është lansuar sonte në kanalin e Dafina Zeqirit në youtube.

Shumica e komenteve deri me tani kanë qenë pozitive nga fansat e këngëtares dhe reperes. /GazetaExpress/

Comments