Rrëzohet një avion në Greqi, dy të vdekur

210

Moebel THEMA

Mjeti fluturues u përfshi nga flakët duke lënë të vdekur pilotin dhe një banorë të zonës.

Sipas informacioneve të dhëna nga mediat e huaja, avioni u rrëzua pranë një shtëpie, ndërsa në vendngjarje mbërritën menjëherë ambulancat e ndihmës se shpejte dhe forcat zjarrfikëse.

Zjarrfikësit dhe banorët kanë bërë të mundur shuarjen e zjarrit, ndërkohë që po punohet për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Comments