S4MM me të dashur të re

595

S4MM po kalon disa ditë pushimi me të dashurën.

S4MM ka qenë mjaft i pranishëm në mediat rozë kohët  e fundit, tani bëhet fjalë për një lidhje dashurie mes tij dhe një vajze nga Zvicra, Filis, shkruan lajmi.net.

Reperi nga Tetova dje kishte publikuar një fotografi nga Maqedonia ku kishte lënë mbishkrim ‘Jetë e lumtur’. Burimet e ‘Prive’ kanë mësuar se artisti ishte i shoqëruar nga një vajzë me emrin Filis.

Filisi e cila jeton në Zvicër, po ashtu kishte publikuar disa imazhe nga po i njëjti vend si S4MM dhe raportimet thonë se dyshja tani vetëm se kanë filluar romancën. /Lajmi.net/

Comments