Sabri Fejzullahu grumbullon rreth vetes publikun shqiptar, në New York

113

Legjenda e muzikës shqiptare, Sabri Fejzullahu, ka dekada që qëndron në skenën muzikore shqiptare, duke fituar zemrën e miliona fansave me muzikën që sjell, shkruan Indeksonline.

Sabriu edhe pse tashti 72- vjeçar, ai vazhdon të jetë mjaft aktiv në skenën muzikore dhe me energji të madhe vazhdon të sjellë muzikë të mirë për publikun shqiptar.

MÖBEL THEMA

Ai, gjithashtu është mjaft aktiv me koncerte nëpër vende të ndryshme nëpër botë ku ka shqiptarë.

Së fundmi ai ka qenë i pranishëm në një koncert në New York, ku kanë marrë pjesë shumë fansa, duke u argëtuar me muzikën e legjendës, Sabri Fejzullahu. /Indeksonline/

Comments