Selim Krasniqi, i ftuari i radhës nga Specialja

133

Selim Krasniqi, është i ftuari i radhës nga Gjykata Speciale.

MÖBEL THEMA

Lajmin e ka bërë të ditur vetë ai përmes një shkrimi të gjatë në Facebook.

“Për hir të transparencës dhe duke mos pasur të fshehë asgjë, ju informoj qe sapo komunikova me hetues të Dhomave të Specializuara!! Mu komunikua gojarisht ftesa për në Hagë, por unë personalisht kërkova që ç’do veprim të jetë zyrtar e në rrugë ligjore”, ka shkruar Krasniqi.

Comments