Shorti/ Kjo do të ishte përballja në Champions që nuk do e dëshironte askush!

120

Sot në orën 12:00 në Nyon të Zvicrës hidhet shorti që do të përcaktojë çiftet çerekfinaliste dhe skeletin e plotë të përballjeve në Champions League.

Juventus, Barcelona, Manchester City, Manchester United, Porto, Tottenham Hotpusr, Ajax dhe Liverpool, janë skuadrat që kanë siguruar një vend për këtë fazë.

MÖBEL THEMA

Por cila mund të jetë përballja më e lehtë që mund të sjellë shorti?

Sigurisht, që një përballje mes Portos dhe Ajaxit, do të ishte dueli që nuk do e dëshironte askush pasi rrit probabilitetin e përplasjeve të mëdha.

Comments