Shqipëri, sonte në ora 23:30 pritet tërmet i madh, dilni nga ndërtesat

422

Në një intervistë për Top Channel, sizmiologu grek Akis Tselentis, i cili u citua më herët dhe nga presidenti Meta për pasoja të tilla të mundshme nga tërmeti tha se duhet pasur kujdes në vazhdim dhe se kjo situatë nuk ishte surprizë për të.

MÖBEL THEMA

Para pak minutash një tërmet 4 ballësh goditi sërish Tiranën, por sipas sizmilogut grek, po sot, rreth orës 23.30 pritet një tjetër tërmet i fuqishëm me magnitudë 6 ballë.

Comments