Shqipëria goditet sërish nga tërmeti

141

Një tjetër tërmet ka goditur Shqipërinë para pak minutash.

MÖBEL THEMA

Sipas të dhënave nga Qendra Europiane Mesdhetare Sizmike tërmeti ka qenë me magnitudë 3.4 të shkallës Rihter dhe me epiqendër 12 km në veriperëndim të Shijakut.

Kujtojmë se një sërë lëkundjesh sizmike janë ndjerë pas tërmetit të fuqishëm që goditi Shqipërinë më 21 shtator.

Comments