Shqiptari bëhet ‘hit’ në Austri: Një grua e goditi me veturë, ajo që bëri më pas çuditi të gjithë

2,810

Një shqiptar në Austri ka pësuar një aksident mjaft të çuditshëm, ku është goditur nga një shofere austriake, e cila tenton të ikë nga vendi i ngjarjes me çdo kusht.

Në një video të publikuar shihen shqiptarët që u goditën, ndërsa austriakja pasi ikë nga vendi, goditë edhe një veturë tjetër.

MÖBEL THEMA

Gruaja, me gjasë ka qenë e dehur dhe nuk ka qenë në vete.

Në video dëgjohen edhe personat në fjalë, duke folur shqip.

Comments