Siç u paralajmërua, PINT publikojnë ‘Rick Ross’

83

PINT kanë lansuar këngën e re.

Ashtu edhe si lajmëruan orë më parë Mc Kresha, Lyrical Son dhe Lluni sapo publikuan këngën e tyre të re, shkruan lajmi.net.

Kënga titullohet ‘Rick Ross’ projekt ky që pritet të pëlqehet nga adhuruesit e muzikës rep, Lluni edhe këtë herë vë në pah  talentin në lojën me fjalë.

Për tekstin janë kujdesur vet interpretuesit ndërsa puna e klipit i është besuar ‘Pinkmoon’.

Kënga nuk ka bërë ende një orë nga publikimi por tanimë ‘Rick Ross’ numëron mijëra klikime në Youtube. /Lajmi.net/

Comments