Skerdi dhe Thepak sjellin duetin “Diablo”

94

Skerdi sapo ka publikuar projektin e tij të ri.

MÖBEL THEMA

Skerdi Ago, ashtu siç kishte premtuar, sapo publikoi projektin e tij më të ri, shkruan lajmi.net.

Kësaj radhe, ai erdhi nv duet me Thepak, ndërsa këngën me titull “Diablo” e sollën të shoqëruar edhe me klip.

Për tekstin e kësaj kënge u kujdesën dy artistët, ndërsa videoklipi është punuar nga “Pro Video”.

Më poshtë mund ta ndiqni projektin e ri me titull “Diablo” nga Skerdi dhe Thepak. /Lajmi.net/

Comments