Sonila Meço ne super formë, publikon foto me bikini

178

Moderatorja e njohur Sonila Meço bëhet shpesh herë pjesë e mediave rozë ku jeta e saj personale dhe karriera komentohen gjatë. Sonila siç dihet është nënë e një vajze dhe së fundmi ka vendosur të shkëputet nga puna për të kaluar disa kohë me vogëlushen e saj.

MÖBEL THEMA

Moderatorja e emisionit ‘Tempora’ ka publikuar një foto ku ka treguar se dhe ajo si shumë personazhe të njohur ka nisur plazhin. Në postimin në Instastory shihet e veshur me rroba banjo teksa qëndron përball vajzës.

Në sy bien format perfekte të Sonilës e cila siç duket është kujdesur shumë që kjo verë ta gjej në formë mjaft të mirë fizike.

Comments