Sot feston ditëlindjen Blero, ja sa vite ka mbushur këngëtari

85

Këngëtari i njohur shqiptar Blero njihet për publikun si një këngëtar mjaft i pëlqyer për llojin e muzikës që këndon, shkruan Indeksonline.

MÖBEL THEMA

Ai së fundmi po e publikon albumin e ri të titulluar ‘6 copë jetë’ ku çdo ditë po e befason publikun me nga një këngë të re.

Kjo sezon duket se ka filluar ‘furishëm’ nga këngëtari, e aj përpos se po i shijon sukseset e këngëve të reja, sot po e feston edhe ditëlindjen. Blero ka mbushur 41 vite dhe nuk e ka ndërmend të ndalet duke sjellur këngë të bukura. /Indeksonline/

Comments