Superkupa e Europës, Liverpool vs Chelsea: Formacionet zyrtare

75

Sot në orën 21:00 në stadiumin “Vodafone Park” do të luhet Superkupa e Europës ndërmjet Liverpoolit dhe Chelseas.

MÖBEL THEMA

Klopp ka surprizuar pasi në sulm ka vendosur të luajë me treshen: Oxlade-Chamberlain, Mane dhe Salah duke lënë në stolin rezervë brazilianin Firmino.

Gjithashtu edhe Shaqiri është në stolin rezervë.

Comments